Wesele

Wesele jak za dawnych czasów? Czy styl glamour się w to wpisuje?

Skromny ślub? Jeszcze do niedawna nie było o tym mowy. Szczególnie w dawnej Polsce, gdzie na wsiach urządzano kilkudniowe wesela, taka organizacja nie miałaby racji bytu. Huczne świętowanie połączenia dwóch rodzin musiały odbywać się nie tylko przy suto zastawianych stołach, ale również przy dźwiękach skocznej muzyki, do której wszyscy, mniej lub bardziej zaprawieni w tańcu, podrygiwali. Przepych i luksus był wówczas na porządku dziennym. Zapewne znacie powiedzenie: “Zastaw się, a postaw się”, które nie wzięło się znikąd. Dziś styl glamour wygląda inaczej, jednak nadal króluje, jeśli chodzi o śluby i wesela. Zastanawiasz się, czy pasowałby do uroczystości, którą planujesz? Zapoznaj się z poniższym tekstem, a poznasz odpowiedź na swoje pytanie.

Choć natura jest coraz popularniejsza, glamour nadal wygrywa

Nie ulega wątpliwości, że obecnie każda para szykuje ślub na jaki ją stać i jaki sobie wymarzyła. Gros osób stawia na naturę i skromne przyjęcie, jednak wiele nadal rozkochuje się w stylu glamour. Suknia ślubna princessa z trenem to marzenie wielu przyszłych panien młodych. Czy oznacza to, że wybierając wesele w stylu glamour trzeba liczyć się z tym, że zostanie uznane za kiczowate? Otóż nie. Jeśli zostanie zaplanowane z głową, może okazać się, że goście będą pękali z dumy, że zaproszono ich na tak ekskluzywne i luksusowe przyjęcie.

Jeśli zatem będziecie w stanie wyczuć balans pomiędzy kiczem, a szykiem i elegancją, jest duża szansa, że przygotowane przez Was wesele w stylu glamour zostanie okrzyknięte najlepszym w rodzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *