Suknia ślubna

Ślub w stylu glamour – co to znaczy?

Ślub i wesele to dla przyszłej pary młodej ogromne wydarzenie. Chcąc jak najlepiej przygotować się do jedynego dnia w życiu, poszukują stylu, który najlepiej odda, co im w duszy gra. Jedni decydują się na styl romantyczny, inni na boho, a jeszcze inni na glamour. Właśnie tym ostatnim zajmiemy się w dzisiejszym artykule. Mamy nadzieję, że nasze porady zainspirują Was do rozważenia tego stylu. Zachęcamy do lektury.

Wyrafinowana elegancja

Nie ulega wątpliwości, że styl glamour kojarzy się wielu z przepychem. Być może kiedyś tak było, jednak obecnie powinien być kojarzony głównie z elegancją, na której zależy parze młodej. Styl glamour poza czarem i urokiem da przyszłym małżonkom możliwość stworzenia wesela z klasą. Jak to zrobić? Nie wystarczy tutaj suknia ślubna księżniczka i frak (choć to dwa elementy charakterystyczne dla tego stylu), trzeba również dobrać odpowiednie dodatki i wybrać miejsce, które pozwoli stworzyć piękne zaplecze dla wesela w stylu glamour.

Chcąc stworzyć salę, która będzie zachwycał gości, nie pozostaje Wam nic innego, jak postawić na dwa przewodnie kolory – czerń i biel. Jeśli chodzi o ubiór – nie powinno z tym być żadnego problemu. Dodatkowo,  wystroju sali powinien znaleźć się srebrny kolor, a także specjalne dodatki – luksusowe tkaniny, perły, czasami pióra. Wszystko zależy od tego, jaki wystrój zaplanowaliście. Jeśli chodzi o kolory dodatkowe, które mogą pojawić się w wystroju, doskonale w tym wypadku sprawdzą się pudrowy róż, krwista czerwień, czy też przydymiony fiolet.

Choć to jedynie detale, nie można o nich zapominać

Sukienka ślubna – to ona w dniu ślubu odgrywa główną rolę. Jednak bez odpowiednich dodatków, nawet najpiękniejszy egzemplarz może nie zachwycać tak, jak oczekuje tego panna młoda. Ważną rolę w tym dniu odgrywają również dodatki – welon, bukiet, buty i biżuteria.

Biżuteria panny młodej, która postawiła na styl glamour powinna być bogata i widoczna. Duże kolczyki w połączeniu z naszyjnikiem i bransoletką, które rzucają się w oczy będzie z pewnością strzałem w dziesiątkę. Boisz się, że przesadzisz? Nic podobnego. Styl glamour rządzi się swoimi prawami, pamiętaj o tym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *