ślub

Jak dobrać suknię ślubną do sylwetki?

Nie ulega wątpliwości, że ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu wielu dziewczyn. Nic zatem dziwnego, że poszukują kreacji, która zachwyci. Niektóre decydują się na suknie ślubne princessa, która doskonale wpisują się w styl glamour, inne stawiają na bardziej klasyczne i skromne kreacje. Bez względu na to, na jaką suknię się decydują, powinny zwrócić szczególną uwagę na swoją sylwetkę. To od niej zależy to, czy suknia ślubna będzie leżała idealnie. Co zatem wziąć pod uwagę? Odpowiedzi szukajcie poniżej.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru sukni ślubnej?

Każda, nawet najdrobniejsza kobieta, która marzy o bogato zdobionej sukni ślubnej, może taką mieć. Musi jednak pamiętać o kilku zasadach, które pozwolą jej wyglądać w niej naturalnie i pięknie.

Przede wszystkim, wybierając odpowiedni krój, pamiętajcie o tym, aby sukienka nie wyglądała na Was zbyt ciężko. Musisz zachować balans między zdobieniami i krojem, a sylwetką. Za bardzo zdobiona będzie wyglądała źle. Jeśli już na pierwszej przymiarce zauważysz, że kreacja Cię przytłacza, wychodząc całkowicie na pierwszy plan, zrezygnuj z fasonu, który miałaś na sobie i poproś o mniej strojny.

Jeśli jesteś drobną kobietą, która wybrała strojną suknię, zrezygnuj z rzucających się w oczy dodatków. Zapewniamy, żę w tym wypadku wystarczą maleńkie kolczyki mieniące się w słońcu, delikatna bransoletka i łańcuszek. Takie postępowanie pozwoli Ci zachować niezbędny balans między subtelną elegancją, a przepychem i kiczem, którego każdy chce uniknąć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *